İade Politikası

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA KOŞULLARI
Bu Hizmet Şartları'nı kabul ederek, eyaletinizde veya ikamet ettiğiniz ilde en az reşit olduğunuzu veya eyaletinizde veya ikamet ettiğiniz ilde reşit olduğunuzu ve küçük bağımlılarınızdan herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz.
Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve Hizmeti kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).
Herhangi bir solucan, virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
Şartların herhangi birinin ihlali veya ihlali, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.
BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR
Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine Hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimleri içerebileceğini ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uyacak ve bunlara uyum sağlayacak değişiklikleri içerebileceğini anlıyorsunuz. Kredi kartı bilgileri, ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.
Bizim tarafımızdan açık yazılı izin alınmaksızın, Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmeti kullanmayı veya Hizmete erişimi veya Hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.
Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka şekilde etkilemez.
BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, EKSİKSİZLİĞİ VE GÜNCELLİĞİ
Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek dayanak olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki materyallere herhangi bir güven kendi sorumluluğunuzdadır.
Bu site belirli geçmiş bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgiler mutlaka güncel değildir ve yalnızca referansınız için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.
BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER
Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkımızı saklı tutarız.
Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.
BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)
Bazı ürün veya Hizmetlere yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak erişilebilir. Bu ürün veya hizmetlerin sınırlı miktarları olabilir ve yalnızca geri ödeme politikamıza göre iade veya değişime tabidir: [geri ödeme politikasına bağlantı]
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renkteki ekranının doğru olacağını garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı yetkisine sınırlama hakkımızı saklı tutarız, ancak zorunlu değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya Hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatlandırması, yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya Hizmet teklifi, yasak olduğu yerlerde geçersizdir.
Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, Hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.
BÖLÜM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU
Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabına veya hesabına verilen siparişleri, aynı kredi kartını ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e‑posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Tek kararımıza göre bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.
Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz dahil diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz.
Daha fazla ayrıntı için lütfen geri ödeme Politikamızı inceleyin: [geri ödeme politikasına bağlantı]
BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR
Size, üzerinde ne izlemediğimiz, ne de herhangi bir kontrole veya girişe sahip olmadığımız üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.
Bu tür araçlara herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” erişim sağladığımızı kabul ve taahhüt edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.
Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların sizin tarafınızdan her türlü kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve kendi takdirinize bağlıdır ve araçların ilgili üçüncü taraf sağlayıcı (lar) tarafından sağlandığı koşulları bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.
Gelecekte web sitesi aracılığıyla yeni Hizmetler ve / veya özellikler de sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların yayınlanması dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya Hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.
BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI
Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve Hizmetler, üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantısı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya Hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve etmeyeceğiz.
Malların, Hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işleme girmeden önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.
BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLERİ VE DİĞER GÖNDERİMLER
İsteğimiz üzerine, belirli belirli gönderimleri (örneğin yarışma girişleri) veya bizden bir talep olmadan gönderirseniz, ister çevrimiçi, ister e-posta, ister posta yoluyla olsun, yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri gönderirseniz. posta veya başka bir şekilde (toplu olarak 'yorumlar'), herhangi bir zamanda, kısıtlama olmaksızın, bize ilettiğiniz yorumları herhangi bir ortamda düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. (1) Herhangi bir yorumu gizli tutmak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemekle yükümlü değiliz ve olmayacağız; veya (3) herhangi bir yoruma yanıt vermek için.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, karalayıcı, küçük düşürücü, pornografik, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Şartlarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırma yükümlülüğümüz olmayabilir, ancak hiçbir yükümlülüğümüz yoktur.